Valstybės biudžetinė įstaiga,
Skalvijos vaikų globos namai.
Kodas – 190989312 Klaipėdos g. 78, Viešvilės mstl., Jurbarko r., LT-74233
Tel/faks.: 8 447 49387
Tel. 8-447-49389
El. paštas: info@viesvilesvaikai.lt

KRIKŠTYNOS

„Nykštukų“ šeimynai lapkričio 10- oji- ypatinga diena. Tą nuostabų, šventišką rytą namuose bruzdėjo visi ir maži, ir dideli. Krikšto mamytės rengė savo vaikelius, tėveliai rūpinosi mašinų puošimu- rišo balionus, kad mūsų mažyliams tik įspūdingiau būtų.  Viešvilės parapijos bažnyčioje, degant baltai žvakelei, Rimvydas, Rytis ir jų mažasis broliukas Ramūnėlis, o taip pat vos mėnesio amžiaus Šarūniukas buvo apdovanoti Dievulio meile – gavo kunigo Kazio Žutauto  palaiminimą, Angelėlio globą ir Krikšto tėvelius. Bažnytėlėje laukė mus sveikinti susirinkę svečiai: mūsų vaikučių draugė,  močiute vadinama Aldona Palavinskienė, broliukų mamytė ir močiutė, atvykusios iš Vadžgirio seniūnijos, vyresniųjų šeimynų draugai. Tačiau linksmiausią siurprizą suruošė vyresnieji draugai namuose. Socialinių darbuotojų bei ugdytinių kolektyvo tarybos suorganizuotos teatralizuotos sutiktuvės- pagal senovės lietuvių krikštynų tradicijas (išpuoštas ir užtvertas įvažiavimas bei „persirengėlių užsėstas“, užimtas stalas), mūsų krikštynų tėveliams buvo pirmasis išbandymas-,, išsipirkti“ sugrįžimą į namus. Tad visi, kas tik mus myli, buvo pavaišinti saldumynais, o mažieji „Nykštukai“ savo   Krikšto tėvelius  ir visus svečius kvietė prie šventinio krikštynų stalo.

Rimvydas- Mykolas, Rytis- Rokas, Ramūnas- Paulius, Šarūnas- Lukas savo krikšto tėveliams bei visiems visiems savo draugams, kurie susirinko į jų krikštynas, taria:

 „Nėra žodžių kalboje tokių, nes apsakyti dar nemoku ir negaliu, ką šiandieną aš jaučiu… Bet padėkos tikrai čia maža…Daugiau aš nieko negaliu, tik tai ištarti JUMS mažytį žodį – AČIŪ".

 

„Nykštukų“ darbuotojų kolektyvas dėkoja krikšto tėveliams Alinai ir Vaidui Stanevičiams, Editai Kimbrienei, Raimundui Kvietkui,  Aušrelei Markevičiūtei- Rukšnienei, Artūrui Kerevičiui, Monikai Kimbraitei,  Audriui Šiukštai už prisiimtą atsakomybę, tapus mūsų mažiesiems sūneliams krikšto tėvais, globėjais, draugais.

Nuotraukas žiūrėkite čia  ( fotografas A.Sinkus )

 

Užklausos forma

Visos teisės saugomos: viesvilesvaikai.lt
SEO, Svetainių kūrimas www.internetsolutions.lt
SERP, Keyword Rank, RSS, RSS FEED,
SERP, Keyword Rank, RSS, RSS FEED,