Valstybės biudžetinė įstaiga,
Skalvijos vaikų globos namai.
Kodas – 190989312 Klaipėdos g. 78, Viešvilės mstl., Jurbarko r., LT-74233
Tel/faks.: 8 447 49387
Tel. 8-447-49389
El. paštas: info@viesvilesvaikai.lt

Vaikų gynimo dienos šventė mūsų namuose

    „Nykštukų“ šeimyna – šios šventės iniciatoriai, prieššventinį savaitės laikotarpį pakvietė savo draugus iš kitų šeimynų aktyviai įsijungti į veiklą . Solidarizuojantis su Ukrainos siekiu iškovoti nepriklausomybę, atsiliepėme į jų SOS kaimų kvietimą aukoti vaikams , kurių tėvai kovoja ir žūsta Maidane, pagalbos prašymą. Kiekviena šeimyna piešė palaikymo- sveikinimo atvirukus vaikams, gyvenantiems Ukrainos vaikų globos namuose.

         Šeimynos atstovai vyko tvarkyti liūdesiu apgaubtą Kryžiaus kalnelį ant Nemuno kranto, kur prieš kelias dešimtis metų įvyko skaudi nelaimė. Gėlėmis ir žvakelėmis papuošė vaikų globos namų ugdytinių kapus.

           Šventinė Tarptautinės vaikų gynimo dienos popietė prasidėjo vėliavos pakėlimu, direktoriaus Algimanto pasveikinimu ir linksmu kiekvienos šeimynos prisistatymu. „Nykštukų“ šeimynos socialinė darbuotoja Rūta kvietė visus norinčius į piešinio kreidelėmis konkursą „Mano vasaros svajonė“, Renata- vadovavo būrimo salonui, būrėja iš Tolimųjų kraštų pranašavo, kaip išsipildys ateityje mūsų svajonės, Audronė ruošėsi „linksmiausio veiduko- šypsenėlės“ konkursui ir šauniausiųjų apdovanojimams.

        Šypsenėlių veidukuose nestigo, nes kiekvienas norėjo tapti nugalėtoju, tad fotografai vos spėjo suktis. Būrelio vadovas Audrius ir jo pagalbininkė Raselė kvietė į foto studiją žaliame ir ūksmingame mūsų namų gamtos prieglobstyje.

        Įdomiausia ir smagiausia dalis prasidėjo, sugrįžus prie vaišėmis nukrautų stalų. Šventės rėmėjai, „Nykštukų“ draugai- Indrė Bunikytė ir VŠĮ „Resota“ nepagailėjo šiai dienai saldžiųjų dovanų. Užteko ir patiems pasivaišinti ir prizams už įvairius nuopelnus įsteigti. Video būrelis pristatė praeitų metų įamžintų mūsų švenčių akimirkų fotonuotraukas. Tad akis džiugino matyti vaizdeliai, o klausytis ragino nuolat apdovanojimams kviečiami ugdytiniai. Smagiausia dalis- „Linksmiausio veiduko – šypsenėlės“ rinkimai praėjo audringai ir karštai. Kiekviena šeimyna,  dėka foto siužetų,  nominacijai išrinko 3 pretendentus, ir tik draugų garsių aplodismentų pagalba, draugiškai pasiskirstė apdovanojimus. Socialinio užimtumo vadovas Vytenis pristatė sporto renginio dalyvius, neužmiršti buvo ir Kovo 11-osios „Ilgiausio ir originaliausio pasveikinimo Lietuvai“ kūrėjai, sveikinimų- atviručių Ukrainai dailininkai, bei visi, kurie dalyvavo „Vasaros svajonės“ konkurse. Direktorius įteikė apdovanojimus.

   …O diskotekų salėje visų laukė siurprizas. Tai grupės ,,Dodi“ dovana – jų šventinis koncertas. Šios grupės nariai Vytenis ir Lukas kvietė šokti ir dainuoti . Tėvo dienos proga rožių puokštė ir daina buvo skirta mūsų namų tėčiui Algimantui.  Linksmas vaikystės juokas, dainos ir prisiminimai ilgai skambėjo mūsų namuose.

 Tarptautinę vaikų gynimo dieną mūsų namus aplankė grupė „Dodi“.  „Nykštukų“ šeimyna (šios šventės iniciatoriai) dėkoja šios grupės nariams Lukui ir Vyteniui, padovanojusiems mūsų ugdytiniams gražų koncertą. Ačiū už šiltą, draugišką bendravimą, nuotaikos pakėlimą , jaunatvišką šėlsmą… Smagu buvo matyti linksmas mūsų vaikų akutes.  Sėkmės Jums ir gražios ateities linkime Jūsų grupei didžiosiose scenose. Neužmirškite mūsų… Vaikai- nuoširdžiausi gerbėjai.

 

Užklausos forma

Visos teisės saugomos: viesvilesvaikai.lt
SEO, Svetainių kūrimas www.internetsolutions.lt
SERP, Keyword Rank, RSS, RSS FEED,
SERP, Keyword Rank, RSS, RSS FEED,