Valstybės biudžetinė įstaiga,
Skalvijos vaikų globos namai.
Kodas – 190989312 Klaipėdos g. 78, Viešvilės mstl., Jurbarko r., LT-74233
Tel/faks.: 8 447 49387
Tel. 8-447-49389
El. paštas: info@viesvilesvaikai.lt

Velykos 2013

 

Su paukščiais ir saulės gerąja šviesa

Su pindinčia krištolo ryto rasa

Su pirmo šalpusnio kukliu žiedeliu

Su pačiu gražiausiu margučiu

 

Šiais žodžiais Šv.Velykų antrosios dienos popietę Viešvilės  vaikų globos namuose prasidėjo  margučių ridenimo  šventė. Į gražiai, pavasariškai išpuoštą salę, Velykų vaišėmis nukrautais stalais, sugužėjo visi  namų vaikai ir darbuotojai. Su šventėmis ir taip laukiamu pavasariu, vaikus pasveikino šventės organizatorė,  socialinė darbuotoja Teresė Janulaitienė. Daug gražių žodžių ir palinkėjimų vaikams skyrė visų vaikų meiliai vadinamas tėveliu, direktorius Algimantas Liaudaitis.

           Nors už lango krito snaigės, žemę nubalino ne obelų žiedai, o sniegas, šventėje skleidėsi vaikų šypsenos, aidėjo linksmas džiugus juokas.

Šventės metu tiek mažiausieji, tiek ir vyresnieji turėjo ką veikti. Skambėjo dainos , buvo deklamuojami gražiausi eilėraščiai, žaidžiami žaidimai. Vaikai kovojo už stipriausio margučio  nugalėtojo vardą, rideno margučius, ieškojo Velykų bobutės vaišių ir atliko dar daug kitų užduočių.

                      Direktorius Algimantas Liaudaitis įteikė sertifikatus aktyviausiems „Šeštosios  pasaulio vaikų pasakų knygos„ konkurso dalyviams ir daugiausiai knygų per 2012 metus perskaičiusiems vaikams.

                         Šventės dalyviai  sulaukė įvairių prizų,  ir siurprizų, dovanėlių. Linksmybės tęsėsi visą popietę. Šventės pabaigoje socialinė darbuotoja Teresė Janulaitienė padėkojo  visiems vaikams , kurie  aktyviai  visur dalyvavo ir pakvietė visus pratęst šventę – pasišokti. Šis pasiūlymas buvo sutiktas plojimais. Dar pora valandų vaikai šoko ir linksminosi diskotekoje.

 

Viešvilės vaikų globos namų „Burbulų „ šeimynos socialinė darbuotoja

Teresė Janulaitienė

Šventės akimirkas žiūrėkite meniu- įvykiai – fotogalerija

Užklausos forma

Visos teisės saugomos: viesvilesvaikai.lt
SEO, Svetainių kūrimas www.internetsolutions.lt
SERP, Keyword Rank, RSS, RSS FEED,
SERP, Keyword Rank, RSS, RSS FEED,